Maszyny używane

Maszyny używane

Bardzo często klienci potrzebowaliby systemu do cięcia laserem o wysokiej jakości, mają jednak do dyspozycji tylko ograniczony budżet. Bystronic ma dla nich rozwiązanie: Kompletnie wyremontowana maszyna zapewnia świetny kompromis a ponadto bezpieczeństwo profesjonalnie przeprowadzonej renowacji.

Wysoka jakość

Bystronic jest synonimem doskonałej jakości. Dotyczy to również maszyn używanych. W przypadku kompletnej renowacji systemu do cięcia laserem przeprowadzane jest doposażenie w najnowsze podzespoły, przy czym wykorzystywane są bogata wiedza i wyłącznie oryginalne części zamienne. Kompletnie wyremontowana maszyna przechodzi surowe kontrole jakości i spełnia najwyższe wymogi jakościowe Bystronic.

Krótki termin dostawy

Wyremontowane maszyny używane dostępne są w krótkim czasie. Dalsze maszyny mogą zostać dostarczone w krótkich terminach. Inżynierowie projektu firmy Bystronic starają się o to, aby zawsze dotrzymywać terminów dostaw.

Pełen serwis

Klientom kupującym maszyny używane po generalnym remoncie firma Bystronic zapewnia pełen serwis, a na życzenie taki sam program szkoleniowy jak przy zakupie nowych maszyn. Wszystkie maszyny używane wyposażone są ponadto w aktualną dokumentację dotyczącą obsługi i bezpieczeństwa.

Obszerna gwarancja

Gwarancja systemu do cięcia laserem po generalnym remoncie obejmuje całe urządzenie, a nie tylko wymienione części zamienne. W ten sposób firma Bystronic oferuje maszyny używane na takich samych warunkach gwarancyjnych, jak maszyny nowe.

Dostępne maszyny

 

Please note: The photos are similar to the actual model. Not all machines are suitable for all markets.

Polityka prywatności

Witryna Bystronic wykorzystuje zewnętrzne komponenty, które mogą być wykorzystane do gromadzenia danych o Państwa zachowaniach i zapewnienia funkcji mediów społecznościowych. Polityka prywatności