Technik Serwisu

Główne zadania na stanowisku Technik Serwisu:
- Przeprowadzanie instalacji, przeglądów i napraw maszyn u Klientów firmy,
- Szkolenie pracowników Klientów firmy

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe,
- bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego i/lub niemieckiego,
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub przy obsłudze maszyn CNC,
- umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego,
- bardzo dobra znajomość komputera,
- odpowiedzialność,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do ciągłych wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
 - pracę z najnowocześniejszymi technologiami na rynku,
- współpracę ze zgranym, zmotywowanym zespołem,
- atrakcyjne warunki płacowe,
- stabilność zatrudnienia,
- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
- samochód służbowy.

 Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: info.pl@bystronic.com