O nas

Bystronic Polska Sp. z o.o.

Bystronic Polska Sp. z o.o.

Polski oddział firmy Bystronic rozpoczął działalność w 2006 roku, z siedzibą w Sękocinie Nowym, pod Warszawą.

Fakty i liczby

Bystronic jest wiodącym dostawcą rozwiązań wysokiej jakości do obróbki blachy. W centrum uwagi znajduje się automatyzacja całego przepływu materiałów i danych w łańcuchu procesu cięcia i gięcia. W skład oferty wchodzą systemy do cięcia laserowego, prasy krawędziowe oraz odpowiednie rozwiązania z zakresu automatyzacji i oprogramowania. Dopełnieniem tej oferty jest bogaty wachlarz usług.

Fakty i liczby
Kierownictwo

Kierownictwo

Jako niezawodny partner Bystronic zapewnia wydajne innowacje, kompetencję i doskonały serwis. Jesteśmy blisko naszych klientów. To stwarza zaufanie i zapewnia bezpieczeństwo. Best choice jest naszą obietnicą. Spełniają ją członkowie zarządu Bystronic Group i każdy z naszych pracowników na całym świecie.

Historia firmy Bystronic

Nazwa Bystronic po raz pierwszy pojawiła się w 1964 roku, kiedy to w miejscowości Bützberg została założona spółka Bystronic Maschinen AG. Firma specjalizowała się w obróbce szkła. Nazwa spółki pochodzi od nazwisk jej trzech założycieli: Byland, Schneider i Trösch.

Historia firmy Bystronic
Best choice

Best choice

Best choice jest naszą obietnicą dla naszych klientów. W tym celu angażujemy się codziennie za pomocą naszych rozwiązań i serwisu oraz dzięki naszym aktywnym pracownikom na całym świecie. To pozwala nam wznieść naszych klientów na szczyt konkurencyjności.

Polityka prywatności

Witryna Bystronic wykorzystuje zewnętrzne komponenty, które mogą być wykorzystane do gromadzenia danych o Państwa zachowaniach i zapewnienia funkcji mediów społecznościowych. Polityka prywatności