ByTrans Cross 4020

Styczeń 2018

 

zastosowanie automatyki w cięciu laserem światłowodowym.

Firma Bystronic posiada w swojej ofercie system cięcia laserem światłowodowym ByStar Fiber w formacie 4020. Produkt ByTrans Cross 4020 obejmuje teraz również odpowiednie rozwiązania w zakresie automatyzacji. System ten umożliwia firmie Bystronic wspieranie stałego trendu automatyzacji w dziedzinie światłowodowego cięcia laserowego większych formatów. 

Firma Bystronic rozbudowuje obecny moduł automatyki o format 4020. Modyfikacja lasera światłowodowego ByStar Fiber 4020 polegająca na dodaniu obsługi załadunku i rozładunku blach umożliwia pracę na arkuszach o wymiarach do 4 na 2 metry. ByStar Fiber laser o mocy do 10 kW, umożliwiaja najszybsze tempo cięcia .

„ Rozszerzenie oferty naszej firmy o system ByTrans Cross 4020, stanowi jednocześnie potwierdzenie trendu automatyzacji w obszarze cięcia laserem światłowodowym” wyjaśnia Alain Meyer, menedżer produktu firmy Bystronic odpowiedzialny za automatyzację. System ByTrans Cross daje użytkownikom możliwość znacznego przyspieszenia przepływu materiałów w procesie cięcia laserowego. Z jednej strony, pozwala on na automatyczny załadunek i rozładunek dużych partii produkcyjnych. Z drugiej, umożliwia w dowolnym momencie swobodny ręczny załadunek systemu.

ByTrans Cross 4020

Nota prawna   |   Uwagi prawne   |   Copyright © by Bystronic

 
top
This website uses cookies. Why?
Click here to learn more.