Dostępność części zamiennych / COVID-19

Dostępność części zamiennych / COVID-19

Marzec 2020

Szanowni Państwo! Wybierając firmę Bystronic na swojego dostawcę, zaufaliście Państwo wiodącej technologiii wyjątkowej jakości.

To stwierdzenie dotyczy również oferowanych przez nas usług oraz części zamiennych. Światowy sukces jest wynikiem utrzymania najwyższych standardów jakości i ciągłego doskonalenia produktów i usług zawartych w naszym portfolio.

W ramach naszej obecnej inicjatywy w zakresie usług całkowicie optymalizujemy ofertę części zamiennych. Dlatego w aktualnej sytuacji, wraz z ogólną poprawą dostępności, wesprzemy Państwa nowymi cenami części zamiennych

Państwa korzyści:

  • Szeroki wybór części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
    do wszystkich, nowszych i starszych, modeli systemów Bystronic.
  • Szybka dostawa:
    Możliwość zamówienia części bezpośrednio z lokalnego oddziału Bystronic. Dostarczymy części zamienne w najkrótszym możliwym terminie z uwzględnieniem aktualnej sytuacji firm i możliwości firm spedycyjnych.
  • Certyfikowana jakość w uczciwej cenie:
    Wszystkie części zamienne Bystronic są produkowane wg najwyższych standardów jakości. Współpracujemy z certyfikowanymi dostawcami i gwarantujemy konkurencyjne ceny.


Państwa opinia ma znaczenie:

Stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie ciągłej optymalizacji cen części zamiennych. Z przyjemnością poznamy Państwa opinię w tym zakresie. Podziel się nią z nami!

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzacie Państwo firmę Bystronic i liczymy, że nowe warunki będą dla Państwa korzystne w dalszej współpracy.

Z wyrazami szacunku
Ireneusz CIĄGLEWICZ
Dyrektor Zarządzający