COVID-19

COVID-19

Marzec 2020

Szanowni Państwo! Informujemy, że Bystronic Polska kontynuuje swoją działalność. Na bieżąco odpowiadamy na zapytania i realizujemy dostawy.

Pomimo zaistniałej sytuacji zgłaszamy pełną gotowość do realizacji Państwa zamówień przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa. Na bieżąco zajmujemy się wszystkimi zapytaniami, ofertami i dostawami. Jednocześnie informujemy, że z powodów od nas niezależnych, mogą występować opóźnienia w dostawach naszych produktów.

Dokładamy wszelkich starań, aby pozostać z Państwem w stałym kontakcie. Choć nie możemy spotkać się osobiście, zapraszamy do komunikowania się z nami zdalnie - telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe naszej firmy znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Czując się odpowiedzialnymi za naszych pracowników oraz naszych nieocenionych klientów, pragniemy zapewnić Państwa, że Bystronic kontynuuje swoją działalność oraz, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby utrzymać dotychczasową wydajność firmy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo otoczenia.

Pragniemy zapewnić, że w dalszym ciągu mogą Państwo korzystać w pełni z wysokiej jakości obsługi klienta, do jakiej przywykli Państwo ze strony Bystronic. 

W związku z przyszłymi wyzwaniami, życzymy Państwu oraz Państwa pracownikom bezpieczeństwa oraz zdrowia.

Z poważaniem
Zespół Bystronic Polska

Polityka prywatności

Witryna Bystronic wykorzystuje zewnętrzne komponenty, które mogą być wykorzystane do gromadzenia danych o Państwa zachowaniach i zapewnienia funkcji mediów społecznościowych. Polityka prywatności