Oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Bystronic Polska

Oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Bystronic Polska

Październik 2019

22 października 2019 firma Bystronic Polska zaprosiła swoich partnerów biznesowych do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu swojej nowej siedziby w Sokołowie.

Wśród honorowych gości znaleźli się między innymi: Alex Waser Dyrektor Generalny Bystronic Group, Johan Elster członek zarządu Bystronic Laser AG, Hugo Allemann Szef Dywizji CE, Jürg Burri Ambasador Szwajcarii w Polsce oraz przedstawiciele Deutsche Leasing Polska.

Podczas oficjalnej części uroczystości, Alex Waser podkreślił znaczenie polskiego rynku dla Bystronic Group oraz podziękował za przybycie przedstawicielom współpracujących firm. Dyrektor Zarządzający Bystronic Polska, Ireneusz Ciąglewicz oraz Krzysztof Tomaszewski, Dyrektor Sprzedaży Bystronic Polska przybliżyli słuchaczom historię firmy szwajcarskiej Bystronic, która istnieje już od 1986 roku. Posiada 30 swoich oddziałów i 25 przedstawicielstw handlowych na całym świecie.

W 1992 roku pojawił się pierwszy laser Bystronic w Polsce, aczkolwiek Bystronic rozpoczął oferowanie swoich produktów od 1998/99 robił to na tyle skutecznie że w maju 2005 r. zostało zainstalowanych juz 100 laserów Bystronic.

W 2018 roku przeniesiono siedzibę firmy z Sękocina Nowego do Sokołowa, gdzie odbyło się tegoroczne oficjalne otwarcie. Po przemówieniach głównych przedstawicieli firmy Bystronic nadszedł czas na motywujący wykład biznesowy eksperta . Następnie partnerzy biznesowi otrzymali z rąk zarządu firmy w podziękowaniu za współpracę, wyjątkowe wyróżnienia, tradycyjne, ręcznie wykonane ozdobne dzwony nawiązujące do szwajcarskich korzeni firmy. Po krótkiej przerwie, zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić nową siedzibę.